Svatební kytice na auto, dekorace svatebních aut

Nevěsta, ženich a svatebčané nemusí jet nutně pouze automobilem, nabízí se řada jiných možností - doprava kočárem, veteránem či limuzínou.

Auto nevěsty, auto ženicha

Na výzdobu auta pro nevěstu je kladen největší důraz. Dříve se dávaly především panenky, které už ale dnes příliš nefrčí. Mnoho dekorací si můžete zapůjčit ve svatebních salonech a květinovou vazbu na auto si můžete zajistit samozřejmě v květinářství. Dekorace se obvykle dává na přední kapotu auta, ale dnes už se zdobí také boční kliky, zadní část auta nebo boční okénka. Novinkou jsou také SPZ nebo různé magnetické tabule s nápisy NEVĚSTA, ŽENICH či NOVOMANŽELÉ apod. Pamatujte, že dekorace by měla ladit s celkovým laděním svatby a kyticí nevěsty.

Povinností řidiče nevěsty by mělo být samozřejmě nevěstě pomoci z auta a do auta, otevřít dveře apod. Nevěsta počká, až bude v tomto směru obsloužena.

Nevěstiny šaty jsou obvykle dosti objemné a je potřeba, aby se nevěsta do auta pohodlně posadila. Pokud nemáte v rodině automobil luxusnější značky dostatečně prostorný, aby se do něj nevěsta vešla, oslovte známé, kamarády, případně si automobil půjčte v některém z autosalonů či objednejte u firmy, která zajišťuje svatební dopravu.